VoIP Drupal (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Source
nl: Bron

en: Destination name
nl: Bestemmingsnaam

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Log only
nl: Enkel de log

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Direction
nl: Richting

en: Start time
nl: Vanaf

en: End time
nl: Tot

en: Not set.
nl: Niet ingesteld.

en: Completed.
nl: Voltooid.

en: Invalid phone number
nl: Ongeldig telefoonnummer

en: PHP Curl not installed.
nl: PHP-curl is niet geïnstalleerd.
