VoIP Drupal (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: user
cy: defnyddiwr

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Error message
cy: Neges wall

en: Direction
cy: Cyfeiriad
