VoIP Drupal (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
