VoIP Drupal (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: user
mr: सदस्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Direction
mr: दिशा
