VoIP Drupal (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Changed
sr: Промењен

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Direction
sr: Смер
