VoIP Drupal (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Created
uk: Створено

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Duration
uk: Тривалість

en: Source
uk: Джерело

en: Destination name
uk: Кінцева назва

en: Changed
uk: Змінено

en: Log only
uk: Тільки журнал

en: other
uk: інше

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: start
uk: початок

en: Direction
uk: Напрям

en: No configuration options
uk: Параметри конфігурації відсутні

en: Start time
uk: Початковий час

en: Script
uk: Сценарій

en: End time
uk: Кінцевий час

en: System error.
uk: Системна помилка.

en: Completed.
uk: Завершено.

en: Invalid number.
uk: Неправильне число.

en: Canceled.
uk: Скасовано.

en: Invalid phone number
uk: Недійсний номер телефону
