VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Default
am: ነባሪ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Display prefix and suffix.
am: ቅድመ ቅጥያ እና ቅጥያ አሳይ።
