VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Display prefix and suffix.
eo: Montru prefikso kaj sufikso.
