VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Enabled
es: Activado

en: Default
es: Por defecto

en: Maximum
es: Máximo

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: (disabled)
es: (desactivado)

en: Automatic
es: Automático

en: Minimum
es: Mínimo

en: About
es: Acerca de

en: Script
es: Guión

en: %name: the value may be no less than %min.
es: %name: el valor no puede ser menor que %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
es: %name: el valor no puede ser mayor que %max.

en: Display prefix and suffix.
es: Mostrar prefijo y sufijo.
