VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Enabled
fr: Activé

en: Default
fr: Par défaut

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: (disabled)
fr: (désactivé)

en: Automatic
fr: Automatique

en: About
fr: À propos

en: %name: the value may be no less than %min.
fr: %name: la valeur ne peut pas être inférieure à %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
fr: %name: la valeur ne peut pas être supérieure à %max.

en: Display prefix and suffix.
fr: Afficher le préfixe et le suffixe.
