VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Enabled
is: Virkt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um
