VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: About
km: អំពី

en: %name: the value may be no less than %min.
km: %name ៖ តម្លៃ​អាច​មិន​តិច​ជាង %min ។

en: %name: the value may be no greater than %max.
km: %name ៖ តម្លៃ​អាច​មិន​ច្រើន​ជាង %max ។

en: Display prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។
