VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Default
nl: Standaard

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Automatic
nl: Automatisch

en: About
nl: Over

en: %name: the value may be no less than %min.
nl: %name: de waarde mag niet minder zijn dan %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: Display prefix and suffix.
nl: Voor- en achtervoegsel weergeven.
