VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Enabled
oc: Activat

en: Default
oc: Per defaut

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: (disabled)
oc: (desactivat)

en: About
oc: A prepaus

en: %name: the value may be no less than %min.
oc: %name : la valor deu pas èsser mai petit que %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
oc: %name : la valor deu pas èsser mai grand que %max.

en: Display prefix and suffix.
oc: Aficha lo prefix e lo sufix.
