VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Enabled
pl: Włączone

en: Default
pl: Domyślny

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: About
pl: O stronie

en: Script
pl: Skrypt

en: %name: the value may be no less than %min.
pl: %name: wartość nie może być mniejsza niż %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
pl: %name: wartość nie może być większa niż %max.

en: Display prefix and suffix.
pl: Pokazuj przedrostek i przyrostek.
