VoIP Extension (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Enabled
ru: Включено

en: Default
ru: По умолчанию

en: Maximum
ru: Максимум

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: (disabled)
ru: (выключено)

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Minimum
ru: Минимум

en: About
ru: Информация

en: Script
ru: Сценарий

en: %name: the value may be no less than %min.
ru: %name: значение не может быть менее %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
ru: %name: значение не может быть более %max.

en: Display prefix and suffix.
ru: Показать префикс и суффикс
