VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Default
ca: Per defecte

en: Maximum
ca: Màxim

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Minimum
ca: Mínim

en: About
ca: Detalls

en: %name: the value may be no less than %min.
ca: %name: el valor no ha de ser més petit que %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
ca: %name: el valor no ha de ser més gran que %max.

en: Display prefix and suffix.
ca: Mostra el prefix i el sufix.
