VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: Automatic
cs: Automatické

en: About
cs: Popis

en: %name: the value may be no less than %min.
cs: %name: hodnota nesmí být menší než %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
cs: %name: hodnota nesmí být větší než %max.

en: Display prefix and suffix.
cs: Zobrazit předponu a příponu.
