VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Default
da: Standard

en: Maximum
da: Maksimum

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: (disabled)
da: (deaktiveret)

en: Automatic
da: Automatisk

en: About
da: Om

en: %name: the value may be no less than %min.
da: %name: værdien må ikke være mindre en %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
da: %name: værdien må ikke være større end %max.

en: Display prefix and suffix.
da: Vis præfiks og suffiks.
