VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Default
fi: Oletus

en: Maximum
fi: Suurin

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: (disabled)
fi: (pois käytöstä)

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Minimum
fi: Pienin

en: About
fi: Tietoja

en: %name: the value may be no less than %min.
fi: %name: arvo eri voi olla pienempi kuin %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
fi: %name: arvo eri voi olla suurempi kuin %max.

en: Display prefix and suffix.
fi: Näytä etu- ja jälkiliite.
