VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Enabled
gl: Activado

en: Default
gl: Predeterminado

en: Maximum
gl: Máximo

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: (disabled)
gl: desactivado

en: Automatic
gl: Automático

en: Minimum
gl: Mínimo

en: About
gl: Información

en: %name: the value may be no less than %min.
gl: %name: el valor non pode ser menor que %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
gl: %name: el valor non pode ser maior que %min.

en: Display prefix and suffix.
gl: Amosar prefixo e sufixo.
