VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: About
gu: વિશે
