VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Default
hr: Zadano

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Automatic
hr: Automatski

en: About
hr: Opis

en: %name: the value may be no less than %min.
hr: %name: vrijednost ne može biti manja od %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
hr: %name: vrijednost ne može biti veća od max.

en: Display prefix and suffix.
hr: Prikaži prefiks i sufiks.
