VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: (disabled)
kn: (ಅಶಕ್ತಗೊಂಡ)

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್
