VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Minimum
ku: کەمترین

en: About
ku: دەربارە
