VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par

en: %name: the value may be no less than %min.
lv: %name: vērtība nevar būt mazāka par %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lv: %name: vētība nevar būt lielāka kā %max.
