VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Minimum
mr: किमान
