VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Enabled
ro: Activat

en: Default
ro: Implicit

en: Maximum
ro: Maxim

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Automatic
ro: Automat

en: Minimum
ro: Minim

en: About
ro: Despre

en: %name: the value may be no less than %min.
ro: %name: valoarea nu poate fi mai mică decât %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
ro: %name: valoarea nu poate fi mai mare decât %max.

en: Display prefix and suffix.
ro: Afișează sufix și prefix
