VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Default
sl: Privzeto

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Minimum
sl: Najmanj

en: About
sl: O modulu
