VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Default
sv: Förvald

en: Maximum
sv: Största

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: (disabled)
sv: (inaktiverad)

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Minimum
sv: Lägsta

en: About
sv: Om

en: %name: the value may be no less than %min.
sv: %name: värdet får inte vara mindre än %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
sv: %name: värdet får inte vara större än %max.

en: Display prefix and suffix.
sv: Visa prefix och suffix.
