VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి
