VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Default
uk: Базово

en: Maximum
uk: Максимум

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Minimum
uk: Мінімум

en: About
uk: Про модуль

en: Script
uk: Сценарій

en: %name: the value may be no less than %min.
uk: %name: значення має бути не меншим %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
uk: %name: значення має бути не більшим %max.

en: Display prefix and suffix.
uk: Відображати префікс та суфікс.
