VoIP Extension (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Enabled
vi: Bật

en: Default
vi: Mặc định

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: (disabled)
vi: (tắt)

en: Automatic
vi: Tự động

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Script
vi: Văn lệnh

en: %name: the value may be no less than %min.
vi: %name: giá trị không được nhỏ hơn %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
vi: %name: giá trị không được lớn hơn %max.

en: Display prefix and suffix.
vi: Hiện văn bản trước và sau giá trị của trường.
