VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Maximum
ast: Máximu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu
