VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Default
az: Susmaya görə

en: Maximum
az: Maksimum

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: About
az: Haqqında
