VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Enabled
bg: Активиран

en: Default
bg: По подразбиране

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)
