VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina
