VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: (disabled)
el: (απενεργοποιημένο)

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: About
el: Περί

en: %name: the value may be no less than %min.
el: %name: η τιμή δεν μπορεί να είναι μικρότερη aπό %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
el: %name: η τιμή μπορεί να είναι όχι μεγαλύτερη από %max.

en: Display prefix and suffix.
el: Εμφάνιση προθέματος και επιθέματος.
