VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Enabled
et: Lubatud

en: Default
et: Vaikimisi

en: Maximum
et: Maksimum

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Minimum
et: Miinimum

en: About
et: Programmist

en: %name: the value may be no less than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
et: %name: väärtus ei tohi olla suurem kui %max.

en: Display prefix and suffix.
et: Kuva eesliidet ja järelliidet.
