VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: About
eu: (r)i buruz
