VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Enabled
fa: فعال

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: (disabled)
fa: (غیرفعال)

en: Automatic
fa: خودکار

en: Minimum
fa: حداقل

en: About
fa: درباره

en: %name: the value may be no less than %min.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند کمتر از %min باشد.

en: %name: the value may be no greater than %max.
fa: %name: مقدار نمی‌تواند بیشتر از %max باشد.

en: Display prefix and suffix.
fa: نمایش پیشوند و پسوند.
