VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Enabled
he: מופעל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Maximum
he: מקסימום

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Minimum
he: מינימום

en: About
he: אודות

en: Display prefix and suffix.
he: הצגת קידומת וסיומת
