VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: %name: the value may be no less than %min.
hy: %name: արժեքը պետք է ոչ պակաս, քան %min:

en: %name: the value may be no greater than %max.
hy: %name: արժեքը պետք  է լինել ոչ ավելի, քան %max:

en: Display prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցը և վերջածանցը:
