VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Enabled
id: Aktif

en: Default
id: Bawaan

en: Maximum
id: Maksimum

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: Automatic
id: Otomatis

en: About
id: Tentang

en: %name: the value may be no less than %min.
id: %name: nilanya mungkin tidak kurang dari %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
id: %name: nilanya mungkin tidak lebih dari %max.

en: Display prefix and suffix.
id: Tampilkan awalan dan akhiran.
