VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Enabled
it: Attivato

en: Default
it: Predefinito

en: Maximum
it: Massimo

en: Maximum length
it: Lunghezza massima

en: (disabled)
it: (disabilitato)

en: Automatic
it: Automatico

en: Minimum
it: Minimo

en: About
it: Informazioni

en: %name: the value may be no less than %min.
it: %name: il valore non può essere inferiore a %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
it: %name: il valore non può essere maggiore di %max.

en: Display prefix and suffix.
it: Mostra prefisso e suffisso.
