VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Enabled
jv: Urip

en: Default
jv: Gawan

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani

en: %name: the value may be no less than %min.
jv: %name: bijine ora oleh luwih cilik sākā %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
jv: %name: bijine ora oleh luwih gedhe sākā %max.

en: Display prefix and suffix.
jv: Tampilna awalan lan akhiran.
