VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Minimum
ka: მინიმუმი
