VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Enabled
sk: Povolené

en: Default
sk: Predvolené

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Automatic
sk: Automatický

en: About
sk: Informácie o

en: %name: the value may be no less than %min.
sk: %name: hodnota nemôže byť menej ako %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
sk: %name: hodnota nemôže byť väčšia ako %max.

en: Display prefix and suffix.
sk: Zobraziť predponu a príponu.
