VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Enabled
tr: Etkin

en: Default
tr: Varsayılan

en: Maximum
tr: En fazla

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: (disabled)
tr: (devre dışı)

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Minimum
tr: En az

en: About
tr: Hakkında

en: %name: the value may be no less than %min.
tr: %name: Bu değer %min değerinden küçük olamaz.

en: %name: the value may be no greater than %max.
tr: %name: Bu değer %max değerinden büyük olamaz.

en: Display prefix and suffix.
tr: Öneki ve soneki göster
