VoIP Extension (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە
